close
تبلیغات در اینترنت
ویندوز
دوشنبه 19 آذر 1397
نویسنده : idin davodi |


مطلبی دیگر از آفتاب آی تی روبروی شماست. مطلبی که حضور نیم ساله ما در کنار شما عزيزان را نشان می دهد. خوشحاليم که در طول اين نیم سال توانسته‌ايم در کنار شما خوانندگان گرامي باشيم. اگر به آرشيو مطالب گذشته ما مراجعه داشته باشيد متوجه خواهيد شد که بسياري از مطالب آموزشي، که مورد نياز کاربران بوده است را مطرح کرده‌ايم. نصب و راه‌اندازي ويندوزهاي مختلف و بيان نکات ويژه مربوط به هر يک از آن‌ها، آشنايي با محيط اينترنت و آموزش خطرات و نکات امنيتي مهم و بسياري از مسائل ديگر همه و همه در بخش آموزش به شما عزيزان آموزش داده شده است. در برخي مطالب نيز مطالبي مانند نصب ويندوز و ساختن پست الکترونيکي، به دليل درخواست‌هاي مکرر شما عزيزان براي دومين و گاهي سومين بار به نمایش رسيد. اما مطمئنا تکرار بيش از حد يک مطلب براي ساير مخاطبان که در هر روز منتظر خواندن مطالب جديدي هستند، خوشايند نخواهد بود. بنابراين با توجه به اين موضوع، به خوانندگان عزيز پيشنهاد مي‌کنيم تا با مراجعه به مطالب گذشته آفتاب آی تی، مجموعه کامل مطالب آموزشي ما را مطالعه کنند.

بايد به اين نکته نيز اشاره کنيم که پيام‌هاي ارسالي شما خوانندگان عزيز، مي‌تواند در تعيين موضوعات مطالب ما بسيار تاثيرگذار باشد. بنابراين شما مي‌توانيد با توجه به تکراري بودن و يا نبودن موضوعات پيشنهادي خود، سوژه‌هاي آموزشي جديدي را در اختيار ما قرار دهيد. اين موضوع را نيز مد نظر داشته باشيد که صحبت درباره برخي از نرم‌افزارهاي تخصصي همچون اتوکد، فتوشاپ و فري‌هند، در مجموعه آموزشي ما نمي‌گنجد. بنابراين با پيشنهاد مطالبي که براي اکثر کاربران مفيد و کاربردي باشد، راهنما و همراه ما در اين مسير باشيد.

 

ويندوز 7 به فکر شماست

پس از مقدمه‌اي که بيان شد، به سراغ مطلب آموزشي اين شماره مي‌رويم. در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با يکي ديگر از قابليت‌هاي ويندوز 7 آشنا کنيم. پس از مراجعه به کنترل‌پنل، بخشي را با عنوان Performance Information and Tools مشاهده خواهيد کرد. اين سرويس از ويندوز به شما امکان مي‌دهد تا راندمان کاري سيستم‌عامل خود را افزايش دهيد.

در صفحه اصلي اين سرويس، اطلاعاتي را درباره راندمان سخت‌افزاري سيستم مشاهده مي‌کنيد. پردازنده، حافظه جانبي، گرافيک و سرعت هاردديسک شما بررسي و امتيازي به آن نسبت داده مي‌شود. اين امتياز که عددي بين 1 تا 7.9 است، ميزان توانايي و صحت عملکرد آن‌ها را نشان مي‌دهد. در کنار اين امتيازها يک امتياز کلي که با عنوان Base Score مشخص شده، قابل مشاهده است. برخلاف تصور شما، اين امتياز ميانگين امتيازهاي جزئي نيست، بلکه نشان‌دهنده کم‌ترين امتياز آن‌هاست. اين عدد در بسياري از موارد کاربردي خواهد بود. به‌عنوان مثال براي استفاده از برخي از نرم‌افزارهاي خاص، حداقلي براي Base Score سيستم تعيين مي‌شود. شما مي‌توانيد به کمک اين امتياز، ضعيف‌ترين قطعه سخت‌افزاري سيستم خود را شناسايي کرده و در صورت نياز ارتقاء دهيد.

يکي ديگر از کاربردهاي اين عدد، تشخيص قابليت‌هاي کاربردي ويندوز هفت در سيستم است. به عنوان مثال در سيستمي که Base Score آن بين 1 تا 2 است، تنها مي‌توان کار با مجوعه نرم‌افزارهاي اداري همچون آفيس و جست‌وجو در اينترنت را با سرعت قابل قبول انجام داد. اما اجراي ساير نرم‌افزارهاي پيشرفته‌ و گرافيکي در اين سيستم معقول نخواهد بود. سيستمي با امتياز 4 تا 5 نيز مي‌تواند براي کاربران خانگي منطقي باشد. اين سيستم مي‌تواند ويندوز هفت را با کيفيتي مناسب به کاربر ارائه کند. اگر هم سيستم شما امتياز بين 6 تا 7 را به‌دست آورد، هيچ‌گونه نگراني براي انتقال سريع اطلاعات از روي هاردديسک و انجام بازي‌هاي سنگين گرافيکي نخواهيد داشت.

در اولين قسمت از نوار سمت چپ Performance Information and Tools، گزينه Adjust visual Effects را مي‌بينيد که به تنظيمات جلوه‌هاي تصويري ويندوز مربوط مي‌شود. با کليک روي آن، پنجره‌اي جديد باز مي‌شود. کاربر مي‌تواند در اين پنجره گزينه بالاترين راندمان (Adjust for Best Appearance)، تنظيم توسط سيستم‌عامل و بر اساس قدرت سخت‌افزاري (Let Windows Decide) و يا حالت تنظيم توسط کاربر (Custom) را انتخاب کنيد. به عنوان مثال، آخرين گزينه اين فهرست (Use Visual Style)، ظاهر گرافيکي ويندوز 7 را به ويندوز 98 نزديک خواهد کرد که باعث افزايش سرعت سيستم مي‌شود.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : یکشنبه 7 خرداد 1391 | نظرات ()بازدید : 73
نویسنده : idin davodi |

 

وابستگي کاربران به محصولات نرم افزاري شرکت مايکروسافت واقعيتي انکار ناپذير است، با وجود اين که شرکت‌هاي ديگر هم از چند سال پيش سعي بر ارائه سيستم عامل‌ها و برنامه‌هاي کاربردي مختلف داشته‌اند اما باز هم کاربران ترجيح داده‌اند که با سيستم عاملي کار کنند که مدت‌هاست با آن خو گرفته‌اند. اگر شما هم جزء کاربران ويندوز هستيد مسلما تمايل خواهيد داشت که به جاي کار کردن با يک سيستم عامل ديگر، با نسخه‌اي جديدتر از سيستم عامل ويندوز کار کنيد و محيط کاربري اين سيستم عامل را به ديگر نرم افزارها ترجيح مي‌دهيد. محبوبيت شرکت مايکروسافت در ميان کاربران باعث شده است که اين شرکت بتوانيد موفقيتي که از سال 1985 با ارائه نسخه اوليه ويندوز به دست آورده است را تا به امروز حفظ کرده و روز به روز به تعداد کاربران خود بيافزايد. اولين نسخه ويندوزي که توسط شرکت مايکروسافت ارائه شد، در واقع نسخه‌اي به روز شده از ويندوز 95، با نام ويندوز 98 بود که به احتمال زياد شما هم آن را به خاطر مي‌آوريد. اين سيستم عامل به صورت گسترده توسط کاربران جهان مورد استفاده قرار گرفت و هنوز هم از يادها نرفته و شايد کاربراني باشند که در حال حاضر از اين سيستم عامل استفاده مي‌کنند. بعد از ويندوز 2000 و در سال 2001 اولين نسخه از ويندوز ايکس‌پي به بازار آمد و هنوز هم بعد از گذشت 11 سال هنوز افراد زيادي هستند که به اين سيستم‌عامل وابستگي شديدي داشته و نمي‌توانند از محيط کاربري آن دل بکنند. با توجه به استقبالي که از نسخه‌هاي مختلف سيستم‌عامل‌هاي ويندوز تا به حال به عمل آمده است بايد گفت که ويندوز ايکس‌پي به عنوان محبوب‌ترين سيستم عامل اين شرکت شناخته مي‌شود و انتشار نسخه‌هاي مختلف آن تا سال 2007 همچنان ادامه داشت. بعد از استقبال زيادي که از اين سيستم عامل شد، شرکت مايکروسافت با ارائه ويندوز ويستا يک شکست بزرگ را در تاريخچه کارنامه کاري خود ثبت کرد که بعد از آن به سرعت با ارائه ويندوز هفت براي جبران اين شکست تلاش کرد. ويندوز هفت در 22 اکتبر سال 2008 به کاربران عرضه شد و به دليل اين که اين سيستم عامل هفتمين نسل از سيستم عامل‌هاي ويندوز مي‌باشد نام آن را هفت گذاشتند. با توجه به اين که اين روزها زمزمه‌هايي در مورد ارائه نسخه اصلي ويندوز 8 و به پايان رسيدن عمر ويندوز ايکس‌پي وجود دارد و با توجه به درخواست خوانندگان، تصميم گرفتيم که در موضوع ويژه اين مطلب نگاهي به نسخه جديد ويندوز و نسخه‌هاي قبلي و همچنين بررسي عملکرد شرکت مايکروسافت داشته باشيم.

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : یکشنبه 7 خرداد 1391 | نظرات ()بازدید : 61
نویسنده : idin davodi |

● F4 باز کردن ليست پايين رونده Address Bar

● F5 به روز آوري Refresh

● F6 مانند کليد Tab بين اجزاي مختلف پنجره جاري سوييچ مي کند.

● F10 پرش به منو هاي اصلي يک پنجره مثلFile,Edit,View, ...

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : شنبه 23 ارديبهشت 1391 | نظرات ()بازدید : 72
نویسنده : idin davodi |

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود 32 بیت از سایت رسمی مکروسافت 

دانلود

دانلود 64 بیت از سایت رسمی مکروسافت

دانلود

نسخه 8 ویندوز بالاخره توسط مایکروسافت ارایه شد و این شرکت نسخه آزمایشی اون رو برای دانلود روی سرورهاش قرار داده. شما نیز برای دانلود نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی همکنون بشتابید. “نسخه آزمایشی ویندوز 8  که توسط خود مایکروسافت ارایه شده و قابل دانلود و پشتیبانی هستش.” این اولین نسخه رسمی ویندوز 8  هستش که ارایه شده.

{برای نصب از شماره سریال زیر استفاده کنید [با تشکر از دوست خوبم ایدین عزیز}

DNJXJ – 7XBW8 – 2378T – X22TX – BKG7J


امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : کامپیوتر و ویندوز ,

تاریخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 | نظرات ()بازدید : 59
نویسنده : hasan2000 |


ذاب و بسیار دیدنی Angry Birds Space Theme مخصوص ویندوز ۷ را برای شما عزیزان در دانلودها قرار داده ایم. امیدواریم این تم بسیار زیبا مورد قبول شما عزیزان در دانلودها واقع شود.

 

Angry Birds Space Windows 7 Theme تم بسیار زیبا و جذاب Angry Birds Space Theme   ویندوز 7

 

 

 

password تم بسیار زیبا و جذاب Angry Birds Space Theme   ویندوز 7رمز فایل: www.downloadha.com

download تم بسیار زیبا و جذاب Angry Birds Space Theme   ویندوز 7 لینک دانلود – 2.4 مگابایت | لینک کمکی

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 | نظرات ()بازدید : 357

توجه توجه تاریخ : پنجشنبه 18 خرداد 1391
تصاویری رویایی و زیبا از طبیعت تاریخ : جمعه 14 مهر 1391
اس ام اس های عاشقانه ی جدید و زیبای ۹۱ تاریخ : جمعه 14 مهر 1391
طنز تاریخ : جمعه 14 مهر 1391
عکس های بسیار زیبا از طبیعت تاریخ : جمعه 14 مهر 1391
جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 یکشنبه 19 شهریور تاریخ : جمعه 14 مهر 1391
خیلی باهاله تاریخ : جمعه 26 خرداد 1391
دانلود سیو بازی Just Cause 2 تاریخ : شنبه 20 خرداد 1391
کلیپ خنده دار تاریخ : پنجشنبه 18 خرداد 1391


متن دلخواه خود را از طریق ویرایش قالب در اینجا بنویسید